Jeśli szukasz prezentów świątecznych dla miłośników herbaty, to dobrze trafiłeś. Niezależnie od tego, czy chcesz zaimponować swoim bliskim najnowszymi produktami do herbaty, czy po prostu chcesz dać im coś, na co czekają, istnieje kilka różnych pomysłów na prezent, które z pewnością Ci się spodobają. Należą do nich zestawy do popołudniowej herbaty, pudełka do subskrypcji i kalendarze adwentowe z herbatą.

Herbaciany kalendarz adwentowy Adagio 2022
Herbaciany kalendarz adwentowy na rok 2022 zawiera 24 dni pysznej herbaty rzemieślniczej w piramidkowych torebkach i jednorazową porcję sypkich liści. Każdego dnia będzie nowy rodzaj herbaty. Ten kalendarz jest pełen najpopularniejszych odmian varieTEAS. Ten kalendarz to świetny sposób na codzienne próbowanie nowych herbat!

Kalendarz adwentowy herbaty Adagio 2022 to wspaniały sposób na poznanie herbat sezonu podczas odliczania do Bożego Narodzenia. Charakteryzuje się świątecznym designem z wiecznie zieloną sosną ze złotym wykończeniem. Każde drzwi zawiera inną herbatę, a kalendarz otwiera się jak książka. Kalendarz jest dostępny w torebkach z herbatą w kształcie piramidy lub luźnych torebkach i kosztuje 34 USD.

Pudełko subskrypcji Tea Wonder 2022 firmy Te Company
W każdym miesiącu ulotka z herbatą zawiera cztery wysokiej jakości herbaty liściaste z całego świata. Wybór to mieszanka herbat czarnych, ziołowych i zielonych. Pudełko każdego miesiąca zawiera wystarczającą ilość herbaty na ponad 20 filiżanek. Każda herbata jest pakowana w zamykaną saszetkę, aby zachować jej świeżość. Pakiet zawiera również ciekawostki na temat herbaty oraz kartę degustacyjną.

Spersonalizowana podstawka pod herbatę Harney and Sons
Jeśli szukasz prezentu, który zachwyci miłośnika herbaty, nie szukaj dalej niż spersonalizowany zestaw do podgrzewania herbaty i podstawek Harney and Sons. Ta rodzinna firma w Dolinie Hudson specjalizuje się w herbatach najwyższej jakości. Nawiązali nawet współpracę z Muzeum Sztuki Nowoczesnej, aby stworzyć kolekcję niestandardowych mieszanek zawierających dzieła sztuki z ich kolekcji.

Spersonalizowany urodzinowy zestaw kubków i podstawek pod herbatę to świetny dodatek na co dzień. Zawiera kubek ze słodkim napisem urodzinowym z przodu i podstawkę z ramką na zdjęcie, na której można umieścić kubek. Podkładka wykonana jest z naturalnych materiałów i można ją łatwo wyczyścić.

Oferta znajduje się tutaj: https://cupandyou.pl/prezenty/na-boze-narodzenie.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *